CACIT WISŁA 2018

CACIT WISŁA 201 Mistrzostwa Polski IPO Owczarków Belgijskich, kwalifikacje do Mistrzostw Świata Owczarków Belgijskich, CACIT
26 – 28 października 2018 r.

Obsada sędziowska:
Obrona: Jiří Tichý, sędzia międzynarodowy (CZ)
Posłuszeństwo: MVDr. Jana Glisníková, sędzia międzynarodowy (CZ)
Posłuszeństwo – sędzia pomocniczy: Dariusz Kmiecik, sędzia krajowy (PL)
Ślady: Beata Ryl, sędzia międzynarodowy (PL)

Pozoranci:
David Hanel
Vojtěch Konečný

Rezerwowy: Jiří Böhm

Kierownik zawodów: Paweł Przeczek
Kierownik placu: David Krhovjak
Kierownik śladów: Vladislav Glogar

Deptacze:
Jiří Bohm
Magdalena Niemiec

Teren na ślady:
trawa

Wyniki zawodów:

Zwycięzca Mistrzostw Polski IPO 1 Owczarków Belgijskich – Marta Trela i ELEKTRA Maligold  (235 pkt)

Zwycięzcy zawodów IPO 3:
1 miejsce – Ladislav Vitvar i FLASH Aykmar (ON) (277 pkt)
2 miejsce – Táňa Michalík i CHER Suché Lazce (ON) (267 pkt)
3 miejsce – Katerina Farníková i JUKSINE Nebeský jezdec (ON) (262 pkt)

Najlepszy ślad – Stanislav Lasák i ZOEE Gard Bohemia (ON) (94 pkt)
Najlepsze posłuszeństwo – Ladislav Vitvar i FLASH Aykmar (ON) (91 pkt)
Najlepsza obrona – Ladislav Vitvar i FLASH Aykmar (ON) (95 pkt)

Zwycięzcy zawodów IPO 1:
1 miejsce – Marcin Człapa i WILSON von der Germanenquelle  (ON) (274 pkt)
2 miejsce – Tomasz Popiół i HAZLE Yucero Bohemia (ON) (271 pkt)
3 miejsce – Bogumił Skonieczka i CANGO SGA Team (ON) (263 pkt)

Najlepszy ślad – Marcin Człapa i WILSON von der Germanenquelle  (ON) (94 pkt)
Najlepsze posłuszeństwo – Marcin Człapa i WILSON von der Germanenquelle  (ON) (87 pkt)
Najlepsza obrona – Karol Dorociak i SPIKE Frambos (ON) (96 pkt)

Wyniki IPO 1

nr st.PrzewodnikPiesABCSumaLokata
2Marcin CzłapaWILSON von der Germanenquelle (ON)9487932741
9Tomasz PopiółHAZLE Yucero Bohemia (ON)9486912712
4Bogumił SkonieczkaCANGO SGA Team (ON)9182902633
8Karol DorociakSPIKE Frambos (ON)9175962624
3Marta TrelaELEKTRA Maligold (OBM)7975812355
5Michal KrbecIRKA from Mike's Place (OBM)529287231-
6Sonia KorkusIGŁA Bin - Ard (OBM)816681228--
1Tomasz StockiIWAN Mój Kaprys (ON)Dys.Dys.dis
7Adrian ZającLEYDY Wroni Kąt (ON)Dys.Dys.dis

Wyniki IPO 3

nr st.PrzewodnikPiesABCSumaLokata
16Ladislav VitvarFLASH Aykmar (ON)9191952771
14Táňa MichalíkCHER Suché Lazce (ON)8988902672
15Katerina FarníkováJUKSINE Nebeský jezdec (ON)9290802623
11Stanislav LasákZOEE Gard Bohemia (ON)9478872594
18Krzysztof ZiemniewiczRICO Eqidius (ON)9086782545
20Fratišek MüllerWIKKI z Větrného vrchu (ON)8676882506
13Martin UřičařIZZY Opavia Hof (ON)8184772427
17Małgorzata ŻochowskaDUNJA Uranium Zwinger (ON)745671201-
19Beata WilkGUANDO Uranium Zwinger (ON)53Wyc.Wyc.--
12Anna GlanowskaDHARA Uranium Zwinger (ON)Dys.Dys.dis