CACIT 2017

CACIT WISŁA 2017 – Otwarte Mistrzostwa Polski Owczarków Belgijskich IPO 2017
03-05.11.2017 r

Obsada sędziowska:
Obrona Jana Glisnikova (CZ)
Posłuszeństwo: Jacek Lewkowicz, sędzia międzynarodowy (PL)
Sędzia pomocniczy: Dariusz Kmiecik, sędzia krajowy (PL)
Ślady: Jiri Radovesnicky, sędzia międzynarodowy (CZ)

Pozoranci:
Jany Böhm
Martin Chalupny
Rezerwowy: Vojtěch Konečný

Kierownik śladów: Franciszek Wiśniewski
Deptacze:
Franciszek Wiśniewski
Tomasz Popiół

Teren na ślady: trawa

Wyniki zawodów

Mistrz Polski IPO 3 Owczarków Belgijskich – Maja Dobrzyńska i FALCO Marshall Dogs (270 pkt)
Wicemistrz Polski IPO 3 Owczarków Belgijskich – Patrycja Frolenko i CRAMP Reunion (269 pkt)
II Wicemistrz Polski IPO 3 Owczarków Belgijskich -Barbara Szoblik-Cieśla i AXEL Marshall Dogs (267 pkt)

Zwycięzca Zawodów IPO 1 Owczarków Belgijskich – Bogdan Kurpas i Reunion DIXI (273 pkt)

Zwycięzcy zawodów IPO 3:
1 miejsce – Jiří Barát i HEXA Jivě-Toka (282 pkt)
2 miejsce – Kateřina Kalužová i VIGIE de Alphaville Bohemia (274 pkt)
3 miejsce – Maja Dobrzyńska i FALCO Marshall Dogs (270 pkt)

Zwycięzcy zawodów IPO 1:
1 miejsce – Marcin Człapa i WILSON von der Germanenquelle (275 pkt)
2 miejsce – Bogdan Kurpas i Reunion DIXI (273 pkt)
3 miejsce – Paweł Krawczyk i CESSY FELONES (263 pkt)

Wnioski CACIT otrzymali:
Jiří Barát i HEXA Jivě-Toka
Kateřina Kalužová i VIGIE de Alphaville Bohemia

Nagroda Grand Prix Heart of Europe: Anna Turkina

Wyniki IPO 1

 PrzewodnikPiesABCRazem
36Bogdan KurpasReunion DIXI (OBM)889491273
37Sonia KorkusIGŁA Bin-Ard (OBM)64740138
32Paweł KrawczykCESSY FELONES (ON)908786263
31Tomasz StockiIWAN Mój Kaprys (ON)00Dyskw.0
34Jerzy KalukinGRAFFI Rosa Polonica (ON)678888243
33Dariusz FrąckiewiczFRONY Moravia Go-Ha (ON)897063222
35Marcin CzłapaWILSON von der Germanenquelle (ON)968495275

Wyniki IPO 3

 PrzewodnikPiesABCRazem
5Agnieszka KierzenkowskaHILLS’S ABSINTH from Mike’s Place (OBM)478581213
1Barbara Szoblik-CieślaAXEL Marshall Dogs (OBM)948588267
16Ilona PuszkarewiczDANGER Marshall Dogs (OBM)704572187
12Katarzyna WaniekDEMON Killing Machine (OBM)749084248
7Marek WoźnickiRECHTSANWALT von der Steinteichmühle (OBM)Dyskw.0
3Agnieszka FerdynKALA Wroni Kąt (ON)Dyskw.0
6Krzysztof SzymańskiSAFA Sądeckie Lachy (ON)95750170
11Krzysztof SzymańskiMESSI Box-Dogs (ON)867070226
2Wojciech BielakELLI Team Let's Go (ON)Dyskw.0
13Patrycja FrolenkoCRAMP Reunion (OBM)899090269
14Anna TurkinaROMA (OBM)959180266
18Krzysztof ZiemniewiczRICO Eqidius (ON)907584249
15Maja DobrzyńskaFALCO Marshall Dogs (OBM)888597270
9Patryk KrajewskiBAYBARRO od Dorrinky (OBM)859681262
4Kateřina Kalužová VIGIE de Alphaville Bohemia (OBM)919192274
10Marcel ZimmermanCRAZY Team Let's Go (ON)795182212
20Jiří Barát HEXA Jivě-Toka (ON)969393282
19František MüllerWIKKI s Větrného vrchu (ON)827588245
17Magdalena SłomionDAEMON von der Leibgarde (DOB)Dyskw.0
8Kamila BurekCUBA Boccaro (OBM)859380258